Dedicated ve VPS Serverlar İçin Güvenlik Paketi

Dedicated veya VPS server sahipleri için güvenlik ve yönetim desteği vermekteyiz. HTTP, SQL, DDOS, SYN, BOTNET gibi saldırı çeşitlerine göre gerekli önlemleri alarak sunucu sahiplerini bu tür saldırılardan korumayı hedefliyoruz.

Ayrıca Reseller veya Hosting üzerinde web sayfası bulunan internet kullanıcıları için de sistemin izin verdiği ölçüde güvenlik ve bakım desteği verebilmekteyiz.

Size Özel Güvenlik ve Yönetim Çözümleri Sağlıyoruz

Kurumsal veya bireysel olarak yaşadığınız problemlerin analizini yaptıktan sonra size en uygun çözümü üretiyoruz ve gereken önlemleri hiç vakit kaybetmeden almanızı sağlıyoruz.

Eğer isterseniz Unix / Linux / Windows sistemler için gerekli tüm güvenlik ve bakım kontrollerini uzaktan erişim ile yapabilmekteyiz.

Dökümanlar » TTNET » TTNET SMS Fatura Bilgilendirme Uyanıklığı ile Nasıl Para Kazanıyor
TTNET SMS Fatura Bilgilendirme Uyanıklığı ile Nasıl Para Kazanıyor

TTNET uzun süredir E-Fatura hizmeti adı altında ADSL abonelerini telefon ile arayıp “Ağaçlar kesilmesin ve Doğaya katkıda bulunun” şeklinde bir yalan ile normal posta ve kağıt kullanarak gönderdiği faturalarını SMS veya E-posta ile kullanıcılarına göndermeye çalışıyor. Kendi müşterisinin sorunlarını çözmek için uğraşmayan bir şirketin doğayı düşünebildiğine nasıl inanabilirsiniz ?

Telekom alt yapısını elinde bulunduran bir şirket SMS ve E-posta için hiçbir ücret ödemez. Böylelikle milyonlarca telefon ve internet kullanıcısı olan bir şirketin fatura masrafını SMS veya E-posta yoluyla bedavaya getirerek kazanacağı parayı siz düşünün.

TTNET ‘in verdiği hizmetlerin hiçbiri müşteri memnuniyeti üzerine kurulu değildir.İnternet üzerindeki açılmış milyonlarca şikayet konusu ve açılan onbinlerce dava buna bir örnektir. Yabancıların satın aldığı bu şirket, sadece müşterilerinin üzerinden nasıl daha fazla para kazanırım mantığı ile hareket etmektedir.

Faturalarınızı normal posta yoluyla isteyerek bu şirketin sizi daha fazla kullanmasına ve aldatmasına izin vermeyin.

Dökümanı Hazırlayan : Osman Atabey & www.TcpSecurity.comCopyright © 2004 - 2014 TcpSecurity