TTNET ADSL 8 Mbps ‘lik Hızlı İnternet Yalanı !
Merhaba;

Bu yazımda TTNET isimli ne olduğu belli olmayan bir şirketin size 8 mbps ‘lik olan ADSL paketini nasıl birden fazla kişiye aynı anda pazarladığını ve bu işten nasıl para kazandığını anlatmaya çalışacağım.

Televizyon ekranlarında ve internet üzerinde TTNET ADSL 8 mbit ‘lik sınırsız hızlı internet şeklinde reklamların yayınlandığını gördükten sonra TTNET abonesi olarak evine ve işyerine ADSL internet bağlatan birçok insan vardır. Bu internet paketlerinin telefon masrafı ile birlikte aylık en az maliyeti 80 – 90 TL gibi bir ücretlendirmedir.

TTNET ‘in Özellikle reklamlarda sunduğu 8 megabitlik bir bağlantıyı yeni ADSL kullanıcısına sattıktan sonra çeşitli bahanelerle hızını azaltmakta ve aynı bağlantıyı en az 2 veya 3 kişinin kullanmasını sağlamaktadır. Böylece TTNET bir ADSL bağlantısından en az 2 veya 3 kat fazla gelir sağlamaktadır. Kısacası bir ADSL bağlantı maliyeti Aylık 80 TL dersek.

TTNET isimli şirket 1 bağlantı üzerinden en az 80 x 2 = 160 TL veya 80 x 3 = 240 TL ‘ lik bir gelir sağlamaktadır.Milyonlarca ADSL abonesi olan böyle bir şirketin 1 verip 3 alması halinde kazanacağı parayı siz düşünün.

Eğer sizde 8 mbps ‘lik bit ADSL bağlantısı kullanıyorsanız Google üzerinde “ADSL hız testi” şeklinde bir arama yaptıktan sonra hızınızı çeşitli sitelerde test etmelisiniz. Normal bir Download hızı 6.5 – 7 Mbps , Upload hızı ise 0.65 – 0.70 aralığında olmalıdır. Eğer download hızı 2, 3 veya 4 mbps şeklinde ise 444 03 75 numaraları TTNET Çağrı merkezini defalarca arayıp hakkınızı aramanızı tavsiye ederim.

TTNET internet hızını düşürürken, öncelikle bölgede şikayet etmeyen veya interneti az kullanan ADSL kullanıcılarını seçer. Böylelikle karşılaşacağı tepkiyi en aza indirmektedir.

Eğer siz tepki verip Çağrı merkezini aradıysanız;

Size verdikleri internet hızının garanti olmadığını, bina ve daire kablolarında bir sorun olabileceği, bulunan bölgede internet kullanımının yoğun olduğu, Telekoma yakınlık ve uzaklık mesafesi, DNS ayarlarınızın ve bağlantı ayarlarınızın yanlış olduğu, kullandığınız ADSL Modem ‘de bir sorun olduğu gibi çeşitli yalan ve bahanelerle sizi aldatmaya çalışacaklardır.

Eğer siz bu yalan ve bahanelere inanır ve bu şekilde internet kullanmaya devam ederseniz. TTNET isimli ne olduğu belli olmayan ve insanların üzerinden haksız kazanç sağlayan bir şirkete ortak olmuşsunuz demektir.

Bu konu ile ilgili yapabilecekleriniz;

- Size önerim en azından 444 03 75 numaralı TTNET Çağrı merkezini arayıp tepkinizi dile getirin. Bunu defalarca yapın ki TTNET denen bu şirket, sizin gibi aynı tepkiyi defalarca gösteren kişilerin olduğunu görünce bir adım geri atsın.

- Eğer elinizde maddi yönden bir imkan var ise TTNET gibi insanların üzerinden geçinen, sorumsuz, yalancı ve vurdumduymaz bir şirketi dava ederek birçok TTNET mağdurunun güzel dualarını alabilirsiniz.

TTNET şu anda bir Türk şirketi değildir. Yabancıların elinde olan bir telekom şirketi, bu ülke sınırları içerisinde istediği gibi at koşturmakta ve insanları aldatarak para kazanmaktadır. Buna dur diyecek bir kurum veya kuruluş istiyoruz. TTNET için yapılan bu tepkileri lütfen görmezlikten gelmeyin.
Merhaba; Bu yazımda TTNET isimli ne olduğu belli olmayan bir şirketin size 8 mbps ‘lik olan ADSL paketini nasıl birden fazla kişiye aynı anda pazarladığını ve bu işten nasıl para kazandığını anlatmay
Eğer TTNET ADSL kullanıyorsanız ve internet hızınız düşükse bunun tek sebebi TTNET hızınızı düşürmüştür. Bu şekilde aynı bağlantıyı daha fazla kişinin kullanmasını sağlayarak daha fazla para kazanmakt
TTNET uzun süredir E-Fatura hizmeti adı altında ADSL abonelerini telefon ile arayıp “Ağaçlar kesilmesin ve Doğaya katkıda bulunun” şeklinde bir yalan ile normal posta ve kağıt kullanarak gönderdiği fa