ADSL Hız Testi Sonuçları Neden Düşük ?
Eğer TTNET ADSL kullanıyorsanız ve internet hızınız düşükse bunun tek sebebi TTNET hızınızı düşürmüştür. Bu şekilde aynı bağlantıyı daha fazla kişinin kullanmasını sağlayarak daha fazla para kazanmaktadır. Türkiye çapında milyonlarca ADSL abonesi olan bir telekom şirketinin 1 bağlantıyı 2 veya 3 kişiye kullandırması halinde kazanacağı parayı siz düşünün.

TTNET internet hızını düşürürken, öncelikle bölgede şikayet etmeyen veya interneti az kullanan ADSL kullanıcılarını seçer. Böylelikle karşılaşacağı tepkiyi en aza indirmektedir.

Eğer siz tepki verip Çağrı merkezini aradıysanız;

Size verdikleri internet hızının garanti olmadığını, bina ve daire kablolarında bir sorun olabileceği, bulunan bölgede internet kullanımının yoğun olduğu, Telekoma yakınlık ve uzaklık mesafesi, DNS ayarlarınızın ve bağlantı ayarlarınızın yanlış olduğu, kullandığınız ADSL Modem ‘de bir sorun olduğu gibi çeşitli yalan ve bahanelerle sizi aldatmaya çalışacaklardır.

Eğer siz bu yalan ve bahanelere inanır ve bu şekilde internet kullanmaya devam ederseniz. TTNET isimli ne olduğu belli olmayan ve insanların üzerinden haksız kazanç sağlayan bir şirkete ortak olmuşsunuz demektir.

Bu konu ile ilgili yapabilecekleriniz;

- Size önerim en azından 444 03 75 numaralı TTNET Çağrı merkezini arayıp tepkinizi dile getirin. Bunu defalarca yapın ki TTNET denen bu şirket, sizin gibi aynı tepkiyi defalarca gösteren kişilerin olduğunu görünce bir adım geri atsın.

- Devlet kurumlarına, çeşitli kuruluşlara veya her nereye ulaşabilirseniz e-mail gönderin. Forumlara ve üye olduğunuz şikayet sitelerine bu konu ile ilgili yazılar yazın.

- Eğer elinizde maddi yönden bir imkan var ise TTNET gibi insanların üzerinden geçinen, sorumsuz, yalancı ve vurdumduymaz bir şirketi dava ederek birçok TTNET mağdurunun güzel dualarını alabilirsiniz.
TTNET uzun süredir E-Fatura hizmeti adı altında ADSL abonelerini telefon ile arayıp “Ağaçlar kesilmesin ve Doğaya katkıda bulunun” şeklinde bir yalan ile normal posta ve kağıt kullanarak gönderdiği fa
Eğer TTNET ADSL kullanıyorsanız ve internet hızınız düşükse bunun tek sebebi TTNET hızınızı düşürmüştür. Bu şekilde aynı bağlantıyı daha fazla kişinin kullanmasını sağlayarak daha fazla para kazanmakt
Merhaba; Bu yazımda TTNET isimli ne olduğu belli olmayan bir şirketin size 8 mbps ‘lik olan ADSL paketini nasıl birden fazla kişiye aynı anda pazarladığını ve bu işten nasıl para kazandığını anlatmay